جشنواره نوروزی آپارتمانا

تا 30% تخفیف روی تمامی بسته ها

سبزه عید
آپارتمانا موبایل

آپارتمانا چی هست ؟

آپارتمانا نرم افزاری برای مدیریت مجتمع های مسکونی و تجاری هست که اگه این فیلمو ببینی در قالب یک داستان روزمره که برای
خیلی از شما اتفاق افتاده توضیح دادیم که آپارتمانا چی هست اصلا…

جشنواره نوروزی آپارتمانا

آپارتمانا موبایل

جهت استفاده از 30% تخفیف ویژه جشنواره نوروزی آپارتمانا فرم اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

بعضی از امکانات آپارتمانا

محاسبه و اعلام آسان شارژ به ساکنین

آپارتمانا یک ابزار حرفه ای در محاسبه دقیق و تسهیم شارژ واحدها ( در مدل های مختلف محاسباتی: بر اساس نفرات، متراژ و پارکینگ)و همچنین اطلاع رسانی آنی شارژهای محاسبه شده به ساکنین از طریق نرم افزار و پیامک میباشد که قسمت اعظم کارهای مدیر ساختمان را در محاسبه، چاپ و ارسال شارژ ماهیانه به واحدها که بصورت دستی و سنتی انجام میشده را کاهش میدهد.
ضمن اینکه بعد از پرداخت شارژ توسط ساکنین سیستم بصورت اتوماتیک نسبت به تسویه و ثبت آن اقدام کرده و نیازی به بایگانی و نگهداشت مستندات پرداختی ساکنین – ثبت در اکسل یا نرم افزار حسابداری و یادداشت سررسید توسط مدیر نمی باشد.

پرداخت شارژ
طراحی

گزارشات مدیریتی شفاف

گزارشات متنوع و کارآمد نرم افزار آپارتمانا راهکاری موثر برای مدیران ساختمان میباشد، این گزارشات از بیلان ساختمان گرفته تا گردش حساب ساکنین و گزارشات گردش و مانده صندوق و واحدهای بدهکار، یک دید 360درجه از وضعیت عملکرد ساختمان به مدیران ارائه میدهد.
گزارشات متنوعی هم جهت ارائه به اهالی جهت ایجاد شفافیت مالی بیشتر در قالب های نموداری برای هزینه ها و درآمدهای مجتمع در نظر گرفته شده است

مدیریت هزینه ها و درآمدها

مدیران ساختمان ضمن ثبت هزینه ها و درآمدها در سیستم آپارتمانا تقریبا دیگر نیازی به سیستم حسابداری مجزا ندارند و آپارتمانا یک دستیار مالی مطمئن برای مدیریت تراکنش های مالی ساختمان شماست.

درامد و هزینه
قبوض

پرداخت قبوض

در جهت یکپارچه سازی عملیات مربوط به ساختمان ها و ساکنین، نرم افزار آپارتمانا از امکان پرداخت آنلاین قبوض نیز بهره مند است که مدیران و ساکنین را از رجوع به نرم افزارهای دیگر برای پرداخت قبوض بی نیاز میکند

هزینه اشتراک چقدر میشه ؟

گروه نرم افزاری محک امسال قراره که روی تمامی بسته های اشتراکی آپارتمانا 30 درصد تخفیف برای شما مشتریان عزیز لحاظ کنه. جدول اشتراک های آپارتمانا رو هم با 30 درصد تخفیف براتون این زیر گذاشتیم

قیمت حدودی هر واحد

6 ماهه

هدیه

30% تخفیف

✔هر واحد ماهانه: 3000 تومان

✔هر واحد ماهانه: 2100تومان

12 ماهه

هدیه

30% تخفیف

✔هر واحد ماهانه: 2100 تومان

✔هر واحد ماهانه: 1458تومان

18 ماهه

هدیه

30% تخفیف

✔هر واحد ماهانه: 1800 تومان

✔هر واحد ماهانه: 1244تومان

نیاز به راهنمایی بیشتری داری؟

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

نسخه ی نمایشی ویژه‌ی مدیران ساختمان پیاده سازی شده است تا بتوانند ، در کمترین زمان سامانه آپارتمانا و امکانات و گزارشات آنرا بررسی کنند.

در صورتیکه مدیر ساختمان هستید ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید