چرا نرم‌افزار مدیریت ساختمان آپارتمانا را باید انتخاب کنیم؟!

نرم‌افزار آپارتمانا فقط یک‌ نرم افزار شارژ ساختمان نیست؛

بلکه آپارتمانا یک
دستیار هوشمند مالی و مدیریتی
برای ساختمان‌ها، مجتمع‌ها و برج‌ های مسکونی و تجاری می‌باشد.
مدیران ساختمان میتوانند با مجهز نمودن ساختمان‌های تحت مدیریت خود به سامانه‌ی آپارتمانا، علاوه بر وصول ساده‌تر و بموقع شارژ اهالی ساختمان ، مدیریت مالی و حسابداری ساختمان شما را بصورت کاملا اتوماتیک انجام دهند. ” برای مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار آپارتمانا کلیک کنید” 

1

محاسبه و اعلام شارژ به ساکنین

آپارتمانا یک ابزار حرفه ای در محاسبه دقیق و تسهیم شارژ واحدها ( در مدل های مختلف محاسباتی: بر اساس نفرات، متراژ و پارکینگ)و همچنین اطلاع رسانی آنی شارژهای محاسبه شده به ساکنین از طریق نرم افزار و پیامک میباشد که قسمت اعظم کارهای مدیر ساختمان را در محاسبه، چاپ و ارسال شارژ ماهیانه به واحدها که بصورت دستی و سنتی انجام میشده را کاهش میدهد.
ضمن اینکه بعد از پرداخت شارژ توسط ساکنین سیستم بصورت اتوماتیک نسبت به تسویه و ثبت آن اقدام کرده و نیازی به بایگانی و نگهداشت مستندات پرداختی ساکنین – ثبت در اکسل یا نرم افزار حسابداری و یادداشت سررسید توسط مدیر نمی باشد.

محاسبه شارژ ساختمان
2

رضایتمندی مشتریان آپارتمانا

ما در نرم افزار آپارتمانا با استفاده از ابزار های به روز و قدرتمند مانند CRM و VOIP با ثبت و بررسی نظرات و سوالات مشتریان توانسته ایم رضایت ایشان را در حد بالایی جلب کنیم و در نظر داریم با توسعه و آموزش تیم فروش و پشتیبانی علاوه بر ارتقاء رضایت مندی موجود سطح جدیدی از خدمات و پاسخگویی را به مشتریان مان ارائه کنیم.
از 8800 مشتری فعلی آپارتمانا بیش از 81 درصد از ایشان از ارائه خدمات ما رضایت مند هستند

3

قابلیت دسترسی آسان و همیشگی

نرم افزار آپارتمانا یک اپلیکیشن آنلاین است که با انواع مرورگر های سیستم و موبایل و همچنین با اپلیکیشن های اختصاصی اندروید و آی او اس قابل استفاده میباشد. این قابلیت دسترسی آسان و همیشگی به اطلاعات توسط مدیران و ساکنین را مقدور میسازد. مدیران ساختمان بدون حضور در مجتمع میتوانند نسبت به محاسبه و اعلام شارژ اقدام نمایند و ساکنین هم در هر لحظه از شبانه روز میتوانند بصورت آنلاین شارژ خود را پرداخت کنند، این دسترسی آسان باعث تعامل بهتر اهالی و همچنین کاهش زمان مدیران جهت جمع اوری شارژ و … خواهد شد

4

گزارش مدیریتی شفاف در آپارتمانا

گزارشات متنوع و کارآمد نرم افزار آپارتمانا راهکاری موثر برای مدیران ساختمان میباشد، این گزارشات از بیلان ساختمان گرفته تا گردش حساب ساکنین و گزارشات گردش و مانده صندوق و واحدهای بدهکار، یک دید 360درجه از وضعیت عملکرد ساختمان به مدیران ارائه میدهد.
گزارشات متنوعی هم جهت ارائه به اهالی جهت ایجاد شفافیت مالی بیشتر در قالب های نموداری برای هزینه ها و درآمدهای مجتمع در نظر گرفته شده است

5

امنیت اطلاعات آپارتمانا

تیم فنی و پشتیبانی نرم افزار آپارتمانا ضمن رصد همیشگی نرم افزار و زیر ساختهای حیاتی، اقدامات لازم جهت نگهداری صحیح اطلاعات مشتریان و تراکنش های مالی را انجام میدهند ما به پشتوانه سرورهای داخلی و بین المللی و بک آپ گیری های منظم ساعتی و روزانه به انضمام اعتبار سنجی چندلایه به شما این اطمینان را میدهیم که همچنان به روز و امن باقی بمانیم.

6

داشتن تیم متعهد، پویا و خوش فکر

کارکنان و مدیران مجموعه نرم افزاری آپارتمانا با در نظر گرفتن چشم انداز بلند مدت شرکت انتخاب میشوند که این پنج اصل تضمین میکنند که تیم آپارتمانا همواره پیشرو و ممتاز باشد:
رعایت کرامت انسانی در ارتباط با همکاران، مشتریان و سرمایه گذاران شرکت
حفظ محرمانگی داده های کاربر
سودآوری پایدار با تکیه بر مشتری مداری
خلاقیت و نوآوری با استفاده از منابع انسانی متخصص و دانش روز
پیشرو بودن با پیش بینی و آینده نگری در بازار IT

7

قدمت و رزومه خوب در حوزه تولید نرم افزار

مجموعه نرم افزاری آپارتمانا که در قالب مجموعه نرم افزاری محک (با بیش از 15 سال فعالیت در حوزه نرم افزار های مالی و مدیریتی) فعالیت داشت با تکیه بر توان علمی کارشناسان مجموعه اقدام به تولید اپلیکیشن های کاربردی نمود در حوزه داخلی نرم افزارهای کیف پول و آپارتمانا در مجموع بیش از 100.000 کاربر فعال را پوشش داده و در حوزه بین المللی با نرم افزار لایف باجت به بیش 30.000 مشتری خارجی در حال سرویس دهی میباشد

8

محصولی ساده و زیبا

با تلاش تیم فنی نرم افزار آپارتمانا ما توانستیم نرم افزاری ساده و کاربردی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا خلق کنیم که تجربه کاربری جذاب و ظاهری حرفه ای را به ارمغان آورد، شما تنها با سه گام عملیاتی میتوانید از نرم افزار استفاده کنید.به همین سادگی!!!

9

گستردگی فعالیت در کشور

ما در مجموعه مکعب هوشمند و نرم افزار آپارتمانا با داشتن دو دفتر کاری در تهران و مشهد که دفتر مشهد در پارک علم و فناوری مشهد قرار دارد و همچنین شبکه گسترده نمایندگان نرم افزار محک که خدمات ما را به زودی ارائه خواهند داد سعی کرده ایم بیشترین حضور را در کنار مشتریان مان داشته باشیم.
10

داشتن شرکای تجاری قدرتمند

مجموعه نرم افزاری آپارتمانا شریک تجاری مجموعه نرم افزاری محک بوده که به عنوان یکی از شناخته شده ترین شرکت های نرم افزاری کشور میباشد.
مجموعه نرم افزاری محک با داشتن بیش از 120 نمایندگی در کل کشور یکی از گسترده ترین شبکه های ارائه خدمات فروش و پس از فروش نرم افزارهای مالی را دارا بوده و علاوه بر عضویت در کمیته نرم افزاری کشور و نظام صنفی رایانه ای با کسب گواهینامه های معتبر در حال پیشرفت روز افزون میباشد

11

پشتیبانی عالی

رضایت مندی بیش از 95 درصد از مشتریان فعلی (بیش از 8700 ساختمان با میانگین بیش از صدواحد) نشان از تلاش بی وقفه تیم پشتیبانی نرم افزار آپارتمانا دارد و خرسندیم که بخش اعظم مشتریان جدید ما معرفی شده مشتریان قبلی ما بوده اند

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

نسخه ی نمایشی ویژه‌ی مدیران ساختمان پیاده سازی شده است تا بتوانند ، در کمترین زمان سامانه آپارتمانا و امکانات و گزارشات آنرا بررسی کنند.

در صورتیکه مدیر ساختمان هستید ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید