پخش زنده معرفی نرم افزار مدیریت ساختمان آپارتمانا در صدا و سیما

معرفی آپارتمانا در برنامه کارآفرینان

معرفی اپلیکیشن آپارتمانا در برنامه “کارآفرینان” از شبکه‌ی “ایران کالا”

زمان : چهارشنبه ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰ 

 

با عنایت پروردگار و همراهی شما کاربران عزیز نرم افزار آپارتمانا و همچنین پشتکار روزافزون تیم آپارتمانا ، تا کنون توانسته‌ایم هر روز به سوی بهتر شدن گام برداریم و شاهد کاملتر شدن و بهبود برنامه مدیریت ساختمان آپارتمانا باشیم.

حال خرسندیم که این پیشرفت از نظرها پنهان نمانده است. چرا که با برگزیده شدن نرم افزار آپارتمانا در بین دیگر نرم‌افزار های مدیریت ساختمان افتخار این را داریم تا  بتوانیم به معرفی نرم افزار مدیریت برج آپارتمانا در شبکه ایران‌کالا بپردازیم.

مشاهده ویدئو مصاحبه و معرفی آپارتمانا

مدیر فروش و بازاریابی شرکت مکعب هوشمند طی گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه ایران کالا اظهار کرد: از سال ۹۲ شروع به فعالیت کردیم، به طوری که توانستیم دو نرم افزار را طراحی و تولید کنیم.

وی با اشاره به اینکه در ایران و سایر کشورها ۱۰۰ هزار نفر مشترک فعال داریم  ادامه داد: با گسترش آپارتمان نشینی به فکر آماده کردن نرم افزاری برای مدیریت ساختمان ها افتادیم.

مدیر فروش و بازاریابی شرکت مکعب هوشمند با اشاره به اینکه بزرگترین دغدغه مجتمع های تجاری و مسکونی را برطرف کرده ایم عنوان کرد: ۸۵ درصد مشتریان ما از نرم افزار تولیدیمان راضی هستند.

 رفعتی با اشاره به اینکه رضایت مشتری برای ما حائز اهمیت است خاطرنشان کرد: مشتریان محترم برای دریافت تخفیف عدد ۱  را به سامانه ۱۰۰۰۷۷۷۷۸۸۸۸ ارسال کنید و یا به سایت www.apartemana.com مراجعه کنید.

امیدواریم بتوانیم سال‌های آتی را بهتر از گذشته در خدمت شما عزیزان باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۳.۷]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا