قوانین و مقررات آپارتمانا

بند 1: نرم افزار آپارتمانا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
بند 2: عضویت هر کاربر در آپارتمانا به منزلهٔ مطالعه و پذیرش کلیهٔ قوانین و مقررات آپارتمانا است .
بند 3 : این قوانین ممکن است به مرور زمان و با توجه به سیاست های آپارتمانا و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. در صورت تغییر قوانین ، آخرین تغییرات بر روي همین صفحه به روز رساني خواهیم نمود.
بند 4: افراد زیر سن قانونی (زیر ۱۸ سال) مجاز به عضویت در آپارتمانا و استفاده از خدمات آن نیستند.
بند 5: استفاده از نرم افزار آپارتمانا تنها برای مدیریت شارژ ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری طراحی شده‌است و استفاده‌های دیگر از آن ممنوع می‌باشد.
بند 6: مدیر ملزم به ارائهٔ اطلاعات صحیح و دقیق هویتی است. و جهت تائید مشخصات هویتی، در شرایطی شاید ارائهٔ کد ملی، شمارهٔ شناسنامه، تاریخ تولد و تصویر مدارک شناسایی نظیر کارت ملی و شناسنامه لازم باشد. چنانچه حساب کاربری خارج از حیطه‌ی مدیریت و وصول شارژ ساختمان ، شناسایی گردد، مسدود خواهد شد.
بند 7: بمنظور جلوگیری از کلاه‌بردای، شماره شبای اعلامی از سمت مدیر ساختمان می باید حتما به نام خود مدیر یا اعضای هیئت مدیره ساختمان باشد و در صورت مغایرت واریز مبالغ ساکنین ساختمان به حساب مدیر ساختمان انجام نخواهد شد.
بند 8: هر نوع ضرر و زیانی که به هر نحو از سوی مدیر به اهالی و یا از سوی اهالی به مدیر وارد شود می‌بایست مابین آنها برطرف شود و مسئولیتی متوجه آپارتمانا  نخواهد بود، همچنین چنانچه ضرر و زیانی از سوی هر یک از طرفین به آپارتمانا وارد شود، زیان دهنده موظف به جبران خسارت می‌باشد.
بند 9: پرداخت آنلاین شامل کارمزد بوده که از اهالی ساختمان هنگام پرداخت شارژ دریافت می‌گردد و مبلغ آن در صورتحساب مشخص می باشد.
بند 10:در آپارتمانا امنیت اطلاعات حساب کاربران از طریق احراز هویت با موبایل ( ارسال پیامک فعالسازی به شماره موبایل کاربر ) پیاده سازی شده است.این روش توسط شرکت های بزرگی همچون گوگل و اینستاگرام استفاده می شود و علاوه بر بالا بودن سطح امنیتی ، برای کاربران نیز ساده می باشد. لذا در صورت در اختیار قرار گرفتن گوشی کاربر توسط دیگران و هرگونه سوء استفاده ازین طریق ، آپارتمانا هیچ مسئولیتی را در قبال این موضوع بر عهده نخواهد گرفت.
بند 11: از زمان پرداخت شارژ تا زمان واریز به حساب بانکی مدیر، ممکن است مدت زمانی بین ۱ ساعت تا 1 روز کاری سپری شود. این زمان به دلیل محدودیت‌های سیستم بانکداری الکترونیکی ایران می باشد.(مانند تسویه های سیستم شاپرک با ترمینال آپارتمانا در ساعت مشخص و انجام حواله های شبا در سیکل های مشخص)
بند 12 : حساب کاربری آپارتمانا توسط مدیر ساختمان (نماینده ساختمان) ایجاد و مدیریت می‌شود و فقط مدیر ساختمان مجوز غیر فعال کردن حساب کاربری و یا انتقال آن به مدیر جدید را دارد. اما در صورتیکه هیئت مدیره ساختمان  تصمیم به انتقال حساب کاربری به شخص دیگری داشته باشد می تواند این درخواست را در قالب یک نامه کتبی خطاب  به مدیریت آپارتمانا اعلام نموده تا انتقال توسط تیم آپارتمانا به شخص موردنظر انجام شود.
بند 13 :در صورت نقض مفاد این توافقنامه ، هرگونه خسارتی که متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماماً بر عهده خود کاربر بوده و آپارتمانا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
بند 14:  حساب کاربری کاربرانی که در آپارتمانا ، خلاف قوانین فوق عمل کنند غیرفعال خواهد شد
Scroll to Top
اسکرول به بالا

نسخه ی نمایشی ویژه‌ی مدیران ساختمان پیاده سازی شده است تا بتوانند ، در کمترین زمان سامانه آپارتمانا و امکانات و گزارشات آنرا بررسی کنند.

در صورتیکه مدیر ساختمان هستید ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید