قوانین و مقررات آپارتمانا

بند 1: نرم افزار آپارتمانا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
بند 2: عضویت هر کاربر در آپارتمانا به منزلهٔ مطالعه و پذیرش کلیهٔ قوانین و مقررات آپارتمانا است .
بند 3 : این قوانین ممکن است به مرور زمان و با توجه به سیاست های آپارتمانا و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. در صورت تغییر قوانین ، آخرین تغییرات بر روي همین صفحه به روز رساني خواهیم نمود.
بند 4: افراد زیر سن قانونی (زیر ۱۸ سال) مجاز به عضویت در آپارتمانا و استفاده از خدمات آن نیستند.
بند 5: استفاده از نرم افزار آپارتمانا تنها برای مدیریت شارژ ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری طراحی شده‌است و استفاده‌های دیگر از آن ممنوع می‌باشد.
بند 6: مدیر ملزم به ارائهٔ اطلاعات صحیح و دقیق هویتی است. و جهت تائید مشخصات هویتی، در شرایطی شاید ارائهٔ کد ملی، شمارهٔ شناسنامه، تاریخ تولد و تصویر مدارک شناسایی نظیر کارت ملی و شناسنامه لازم باشد. چنانچه حساب کاربری خارج از حیطه‌ی مدیریت و وصول شارژ ساختمان ، شناسایی گردد، مسدود خواهد شد.
بند 7: بمنظور جلوگیری از کلاه‌بردای، شماره شبای اعلامی از سمت مدیر ساختمان می باید حتما به نام خود مدیر باشد و در صورت مغایرت واریز مبالغ ساکنین ساختمان به حساب مدیر ساختمان انجام نخواهد شد.
بند 8: هر نوع ضرر و زیانی که به هر نحو از سوی مدیر به اهالی و یا از سوی اهالی به مدیر وارد شود می‌بایست مابین آنها برطرف شود و مسئولیتی متوجه آپارتمانا  نخواهد بود، همچنین چنانچه ضرر و زیانی از سوی هر یک از طرفین به آپارتمانا وارد شود، زیان دهنده موظف به جبران خسارت می‌باشد.
بند 9: پرداخت آنلاین شامل کارمزد بوده که از اهالی ساختمان هنگام پرداخت شارژ دریافت می‌گردد و مبلغ آن در صورتحساب مشخص می باشد.
بند 10:در آپارتمانا امنیت اطلاعات حساب کاربران از طریق احراز هویت با موبایل ( ارسال پیامک فعالسازی به شماره موبایل کاربر ) پیاده سازی شده است.این روش توسط شرکت های بزرگی همچون گوگل و اینستاگرام استفاده می شود و علاوه بر بالا بودن سطح امنیتی ، برای کاربران نیز ساده می باشد. لذا در صورت در اختیار قرار گرفتن گوشی کاربر توسط دیگران و هرگونه سوء استفاده ازین طریق ، آپارتمانا هیچ مسئولیتی را در قبال این موضوع بر عهده نخواهد گرفت.
بند 11: از زمان پرداخت شارژ تا زمان واریز به حساب بانکی مدیر، ممکن است مدت زمانی بین ۱ ساعت تا 1 روز کاری سپری شود. این زمان به دلیل محدودیت‌های سیستم بانکداری الکترونیکی ایران می باشد.
بند 12 :در صورت نقض مفاد این توافقنامه ، هرگونه خسارتی که متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماماً بر عهده خود کاربر بوده و آپارتمانا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
بند 13:  حساب کاربری کاربرانی که در آپارتمانا ، خلاف قوانین فوق عمل کنند توقیف شده  و در مورد حساب و موجودی آن کاربر براساس قوانین حقوقی کشور تصمیم نهایی گرفته و به کاربر اطلاع داده می شود.
اسکرول به بالا

نسخه ی نمایشی ویژه‌ی مدیران ساختمان پیاده سازی شده است تا بتوانند ، در کمترین زمان سامانه آپارتمانا و امکانات و گزارشات آنرا بررسی کنند.

در صورتیکه مدیر ساختمان هستید ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید