دریافت مشاوره حقوقی تلفنی؛ ویژه ی کاربران آپارتمانا

ما در تیم آپارتمانا در طی یک سال گذشته با سوالات و درخواستهای از سوی مدیران و اهالی ساختمان رو برو بودیم . سوالات و مشکلاتی حقوقی مانند عدم پرداخت شارژ توسط برخی واحدها ، نحوه ی  محاسبه  ی هزینه ای خاص ، شکایت مجمع عمومی از مدیر ساختمان و یا نحوه ی برخورداری از بیمه های مسئولیت و آتش سوزی و شرایط تحت پوشش آنها.

 

لذا به دنبال آن بودیم تا بتوانیم این نیاز حقوقی کاربران آپارتمانا را به صورت تخصصی و با کمترین هزینه پوشش دهیم. همچنین از آنجاییکه کاربران آپارتمانا در تمامی نقاط ایران ساکن می باشند ، سعی نمودیم تا این سرویس بصورت غیر حضوری و از طریق تلفن ارائه شود

سرویس مشاوره حقوقی که با همکاری آپارتمانا و تیم مجرب بیدبرگ شکل گرفته است ، دارای  تخفیف های ویژه ای برای کاربران آپارتمانا می باشد.

 

اما

این سرویس فقط مختص مدیران ساختمان و برای مسائل مرتبط با ساختمان نمی باشد .بلکه حتی اهالی ساختمان برای حوزه ی حقوقی مختلف مانند مالیات ، بیمه و تصادفات نیز می توانند اقدام به دریافت مشاوره نمایند.

از آنجاییکه شما به عنوان مدیر ساختمان دارای مسئولیت ها ، وظایف و اختیاراتی در حوزه ی مدیریت ساختمان می باشید ، لذا اکیدا توصیه می شود تا در خصوص پیشگیری از بروز هر مشکلی ، به این مسئولیت ها ، وظایف و اختیارات اشراف کامل یافته و از تمامی آنها مطلع شوید.

اگر هم اکنون نیز دچار مشکلی حقوقی هستید و نیاز به مشاوره دارید ، می توانید هم اکنون با مشاوران بیدبرگ مشورت نمایید.

از این پس با کمترین هزینه ، مشاوره حقوقی را با تضمین کیفیت دریافت کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و بسته های تخفیفی مختلف  کلیک کنید

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بزودی

 

بزودی نسخه ی ios آپارتمانا منتشر خواهد شد.
تا آن زمان می توانید از پنل تحت وب رایگان آپارتمانا استفاده کنید

 

×
به بالای صفحه بردن