تبدیل شبا ( تبدیل شماره حساب به شماره شبا)

شماره شبا چیست؟

شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار «شبا» نامیده می شود، شماره ای است 24 رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می کند. تعیین مشخصات شناسه حساب بانکی ایران (شبا)، مطابق با استاندارد ISO-13616 است.

افراد و شرکتها با استفاده از «شبا» می توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند. همچنین شما می توانید از «شبا»ی دیگران برای انتقال وجه به آنها استفاده کنید.

 

شماره شبا در آپارتمانا چه کاربردی دارد؟

در نرم افزار مدیریت ساختمان آپارتمانا، شماره شبا حساب ساختمان ،  جهت عمیات واریز شارژ های پرداختی اهالی ساختمان مورد نیاز می باشد . در واقع بدون داشتن شماره شبای ساختمان ، امکان پرداخت آنلاین شارژ توسط اهالی در اپلیکیشن آپارتمانا میسر نخواهد بود .

از آنجاییکه شماره شبا یک عدد طولانی بوده و کمتر در دسترس افراد می باشد، ما در تیم آپارتمانا این بخش را برای تبدیل شماره حساب به شماره شبا پیاده سازی نموده ایم. همچنین برخی از بانکها نیز در وبسایت خود علاوه بر امکان محاسبه شماره شبا از شماره حساب امکان ارائه شناسه شبا  از طریق شماره کارت را نیز مهیا کرده اند.

ما سعی کردیم دریافت شماره حساب را از طرق مختلف و بانک های مختلف در دسترس شما قرار دهیم. با کلیک بر روی بانک مورد نظرتان می توانید تبدیل شماره کارت به شبا و تبدیل شماره شبا به شماره حساب و انواع دیگر دریافت شماره شبا را انجام دهید. 

در این بخش نوع تبدیلی که هر یک از بانکها فراهم نموده اند را مشخص نموده ایم. مانند: شماره شبا بانک کوثر . با کلیک بر روی بانک کوثر تبدیل شماره کارت به شبا بانک کوثر تنها با درج شماره کارت امکان پذیر است. 

تبدیل شبا بانک رفاه

تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک صادرات

تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک صادرات

تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک رسالت

تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک صادرات

تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک سپه

تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک پارسیان

تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک پارسیان

Scroll to Top
اسکرول به بالا

نسخه ی نمایشی ویژه‌ی مدیران ساختمان پیاده سازی شده است تا بتوانند ، در کمترین زمان سامانه آپارتمانا و امکانات و گزارشات آنرا بررسی کنند.

در صورتیکه مدیر ساختمان هستید ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید