درباره آپارتمانا

مکعب هوشمند

زندگی بازتاب هوشمندی توست

گروه نرم افزاری مکعب هوشمند پویا به عنوان یکی از شرکتهای گروه نرم افزاری محک و با هدف تولید و توسعه نرم افزارهای مالی و مدیریتی شخصی در سال ۱۳۹۱ آغاز به فعالیت نمود . این شرکت در مدت فعالیت خود سه محصول مدیریت ساختمان آپارتمانا ، حسابداری شخصی کیف پول ( برای انتشار در ایران ) و حسابداری شخصی لایف باجت (برای انتشار  در بازار بین الملل) را پیاده سازی و منتشر نموده است و هم اکنون در مجموع ۱۰۰ هزار کاربر فعال در حال استفاده از این محصولات می باشند. همواره این مسئولیت سنگین را بر دوش کشیده‌ایم که با تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ مدیریت مالی و بهبود شرایط اقتصادی اشخاص، کمک به افزایش نظم و اعتماد مالی در جامعه و نیز توسعه‌ی اقتصاد خانوار را انجام دهیم.

محصولات مکعب هوشمند

با نرم افزار مدیریت ساختمان آپارتمانا مدیران ساختمان می توانند هر ماه شارژ واحدهای ساختمان خود را  به سادگی محاسبه نموده و در همان لحظه به تمامی ساکنین اطلاع رسانی نمایند. و ساکنین و مالکین شارژ اعلامی را مشاهده و بصورت آنلاین پرداخت نمایند.

با نرم افزار حسابداری شخصی کیف پول میتوانید تمامی هزینه ها و درآمدهای خود را ثبت و مدیریت کنید. برای موضوعات هزینه ای خود بودجه بندی کرده و تمامی اقساط و چک های خود را ثبت نمایید

این محصول با رسالت نظم بخشیدن به حساب و کتاب شخصی تمامی افراد دنیا و در حوزه بین المللی با ۷ زبان ( انگیلیسی , آلمانی , فرانسوی , هلندی , روسی , چینی و فارسی ) منتشر شده است.

زندگی بازتاب هوشمندی توست...

ماموریت مکعب هوشمند

با خلق نرم افزار های مالی و مدیریتی شخصی به تمامی مردم دنیا کمک میکنیم تا با تصمیمات هوشمندانه و حرکتی متفاوت،  زندگی بهتری را تجربه کنند

شرکای تجاری مکعب هوشمند

اسکرول به بالا