امکان جدید “ارسال پیامک ” در آپارتمانا منتشر شد

با امکان جدید ارسال پیامک  ، مبلغ شارژ و بدهی ساکنین و مالکین ساختمان را از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید . از طرفی مدیر ساختمان می تواند ازین پس بلافاصله پس از اعلام شارژ ، اقدام به ارسال پیامک به ساکنین ساختمان نماید.

 

برخی از ساکنین ساختمان به هر دلیلی قادر به استفاده از نرم افزار آپارتمانا بر روی گوشی خود نیستند .دلایلی همچون

 • کهولت سن و عدم آشنایی کافی با تکنولوژی
 • عدم آگاهی از وجود نرم افزار آپارتمانا
 • عدم دسترسی به اینترنت یا گوشی هوشمند .

لذا تیم آپارتمانا  با کمک برخی از مدیران ساختمان امکان ارسال پیامک را پیاده سازی و منتشر نمود  تا این افراد از طریق پیامک بتوانند از مبلغ شارژ خود مطلع شده و نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

مهم :  این امکان فقط در پنل تحت وب پیاده سازی شده و برای تمامی مدیران در دسترس می باشد .

امکان ارسال پیامک در لیست “صورتحساب ” ها ، لیست “گزارش واحدهای بدهکار ”  و همچنین بلافاصله پس از “اعلام شارژ” قرار داده شده است .

همچنین در بخش “لیست واحدها ” امکان “ارسال پیامک دعوت ” افزوده شده است تا مدیران ساختمان بتوانند لینک دانلود نرم افزار آپارتمانا را از طریق پیامک به تمامی اهالی ساختمان خود ارسال نمایند. لازم به ذکر است جهت مدیریت هزینه های پیامک ، پیامک دعوت فقط برای اهالی از ساختمان ارسال می شود که ثبت نام نکرده اند. ( شماره موبایل هایی که در کنار آنها تیک سبز نمایش داده می شود ، قبلا در آپارتمانا ثبت نام نموده اند لذا پیامک دعوت برای آنها ارسال نمی شود)

نمونه پیامک دعوت :

برای مشاهده جزئیات بیشتر در خصوص این امکان ، مدیران ساختمان می توانند وارد پنل تحت وب آپارتمانا  شده و امکان ارسال پیامک را مشاهده نمایند.

همچنین لازم است از مدیران عزیز آقایان میردامادیان ، عزتی ، مومنی، قضاوی و میرزایی  که به ما در تحلیل و تست امکان ارسال پیامک یاری رساندند ، تشکر کنیم.

2 دیدگاه دربارهٔ «امکان جدید “ارسال پیامک ” در آپارتمانا منتشر شد»

 1. سلام
  با تشکر از مدیریت محترم و پرسنل عزیز
  دو پیشنهاد: اگه امکان داره یه قسمت هم اضافه کنید جهت مواقعی که مدیر به اهالی ساختمان بدهکاره بتونه اونو از شارژ ساختمان که میخواد اعلام بشه قبلش بشه اتوماتیک کسر بشه مثل سایر گزینه ها که گذاشتی مثلا برق آب و … ولی در این مثال کسر بشه نه اضافه

  و سامانه پیامک رو روی اپلیکیشن نیز قرار بدید

  با سپاس فراوان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا